Hakkımızda

Armes Kına Organizasyon olarak özel günlerinizde profesyonel ekibimiz ve en moda ürünler ile hizmetinizdeyiz.

Armes Kına

Özel günlerinizin adresi

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, kına ekibimiz ve size özel tasarımlar, kaftanlar ve süsleme ve kına gecesi dekorları ile konuklarınıza farklı ve unutulmaz bir kına gecesi yaşatmak için hizmet veriyoruz.

Şık tasarımlar, kına tahtı, kına malzemeleri ve kına ekibimizin dans showları ile konuklarınızla birlikte kına gecenizde doyasıya eğlence ve düğün öncesi bu özel gecede misafirlerinize unutulmaz bir kına gecesi yaşatın. Süprizler ve farklı kına gecesi konseptleri ve sadece sizin kına gecenize özel tasarım ve seçenekler ile hayatınızda bir kere yaşanacak bu özel geceyi kusursuzlaştımak için deneyimli kadromuzla hizmet veriyoruz.

Kına ekibimiz, yöresel ve oryantal gösteri ve danslar,gelin çıkışı,süsleme,karşılama, davetlilere kına yakımı,kapıda lokum ve şerbet dağıtımından damadın karşılanmasına kadar tüm detaylarla, Kına Gecesi Adetlerinin uygulanmasında ve kına gecenizin unutulmaz ve keyifli geçmesi için hizmet vermektedir.Kına gecenize biraz da gizem ve farklılık katmak isterseniz hint kınacısı,tarot ve kahve falcıları, dansöz, davul-zurna, Osmanlı şerbetçisi, Türk kahvesi standı-kahveci güzelleri, fasıl, şark ve nargile köşeleri de kına organizasyonumuzda mevcut…